Co powinien posiadać dobry wideodomofon?

Obecnie na rynku jest wiele różnych wideodomofonów, ale co sprawia, że jeden jest lepszy od drugiego? Zebraliśmy listę cech, które naszym zdaniem są niezbędne w każdym dobrym wideodomofonie. Jeśli twój system nie posiada tych cech, być może nadszedł czas, aby uaktualnić.

Jakość obrazu

Będziesz spędzać dużo czasu patrząc na ekran wideodomofonu. Musi on być ostry i wyraźny, abyś mógł zobaczyć każdy szczegół twarzy i ubrania gościa. Najlepsze systemy mają kamery o wysokiej rozdzielczości, które mogą uchwycić każdy szczegół w rozdzielczości 1080p lub wyższej (1920 x 1080 pikseli). Jeśli używasz aplikacji na telefonie lub tablecie, powinna ona również posiadać kamerę o wysokiej rozdzielczości.

Jakość dźwięku

Jakość dźwięku w systemie interkomowym jest bardzo ważna, ponieważ możesz prowadzić rozmowę z kimś, kto nie mówi w Twoim języku lub nie słyszy dobrze przez telefon. Chcesz mieć pewność, że obie strony będą w stanie wyraźnie zrozumieć siebie nawzajem podczas każdego połączenia – zwłaszcza jeśli istnieje sytuacja awaryjna. Najlepsze systemy oferują doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu obie strony będą dobrze słyszalne dzięki funkcji głośnika wbudowanej w wideodomofony Poznań to miasto w którym z pewnością znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie.

Funkcje bezpieczeństwa

Najlepsze systemy domofonowe są również wyposażone w szereg funkcji bezpieczeństwa, w tym kody dostępu i PIN-y. Dzięki temu nikt nie może wejść do domu lub firmy bez pozwolenia, nawet jeśli zna osobę, która zainstalowała system w pierwszej kolejności. Jest to również pomocne dla zapewnienia, że dzieci nie przypadkowo wejść przez niezamknięte drzwi podczas zabawy na zewnątrz.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *