Co powinno znajdować się w kobiecej torebce

Damska torebka jest bez wątpienia bardzo modnym dodatkiem do każdej stylizacji. Jednak służy ona również do przenoszenia dokumentów oraz portfela.

W mojej magicznej torebce

Wiecie kto to Hermiona Grenger? To postać literacka stworzona przez J.K. Rowling i występuje w książkach o Harrym Potterze. Hermiona miała taką zaczarowaną torebkę, która nie miała dna, i w której mieściło się wszystko. W rzeczywistości żadna z nas nie ma takiej torebki, ale i tak potrafimy zmieścić w niej dużo rzeczy.

Prócz dokumentów osobistych oraz portfela w damskiej torebce powinien znaleźć się również grzebień lub szczotka do włosów by zawsze można było szybko poprawić włosy. Przyda się także błyszczyk do ust lub pomadka by dyskretnie i subtelnie podkreślić swoją urodę. Wiecie, że nasz umysł najszybciej zapamiętuje zapach? Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrych perfum.

W torebce możecie nosić mały flakonik na przykład perfum Paco Rabanne. Ich próbki możecie sprawdzić na https://neness.pl/perfumy/paco-rabanne. Dużą popularnością cieszą się perfumy Prady dostępne na https://neness.pl/perfumy/prada . Dzięki nim na pewno zostaniecie zapamiętane.

Jeżeli macie dość dużą torebkę, noście w niej długopis oraz notes lub kalendarz. Czasami trzeba coś gdzieś podpisać lub zapisać. Dobrze być przygotowanym na każdą ewentualność. O higienę trzeba zawsze dbać, więc opakowanie chusteczek suchych oraz nawilżających będzie dobrym pomysłem.

Wiele z nas prócz tych wszystkich, wymienionych przez rzeczy, nosi w swojej torebce bardzo dziwne rzeczy choćby śrubokręt czy ludzika Lego. A wynika to z tego, że każda z nas jest inna i inne rzeczy potrzebuje mieć przy sobie zawsze.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + 12 =