Zdjęcia w czasie ciąży – jak uchwycić piękno tego okresu?

Ciąża to trudny, ale jednocześnie wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Ten okres przepełniony różnymi emocjami jest przede wszystkim oczekiwaniem na najważniejszego człowieka w naszym życiu. Dziewięć miesięcy przygotowań oraz zmian w naszym ciele warto uwiecznić na zdjęciach. Będą one kiedyś wspaniałą pamiątką dla przyszłej mamy, ale także dla dziecka.

Sesja w domowym zaciszu

Wiele ciężarnych decyduje się na profesjonalne sesje. Takie przedsięwzięcie jest jednak bardzo drogie, a efekty nie zawsze zachwycają. O wiele lepszą oraz naznaczoną emocjami pamiątką będą regularnie wykonywane fotografie w naszym własnym domu. Przydadzą się w tym przypadku specjalne karty do zdjęć. Dzięki nim będziemy mogli zasygnalizować, który to tydzień ciąży, poinformować znajomych i rodzinę o płci, jak również wyrazić swoje uczucia. Takie rozwiązanie pozwoli stworzyć nam prawdziwe archiwum cudownym ujęć. Oczywiście poza kartami przydadzą się stroje podkreślające rosnący brzuszek, wstążki, kokardki lub baloniki. Urocze są również malutkie buciki, które przyszła mama trzyma wraz z partnerem. Takie drobiazgi stworzą wspaniały klimat i sprawią, że piękne zdjęcia nabiorą niepowtarzalnego charakteru pełnego magii oczekiwania na dziecko.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *