Co oferuje firma Apple?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz,aby Twój iPhone wyglądał dobrze, lub po prostu chciałbyś ochronić go przed upadkiem? A może szukasz czegoś, co sprawi że będzie jeszcze funkcjonalniejszy? Jednocześnie nie chcesz używać niczego, co jest produkowane przez trzecie firmy i nie szkoda Ci pieniędzy na markowe produkty Apple? Świetnie. W takim wypadku poszukiwania etui na telefon iPhone XS powinieneś zacząć od firmowego sklepu.

Dodatkowa bateria w etui, czemu nie?

W ofercie znajdziemy zarówno bardzo ładne (i drogie) pokrowce, które równie dobrze można dostać w każdym innym sklepie kilka razy taniej, jednak jest parę produktów na które warto zwrócić uwagę ze względu na niesamowitą funkcjonalność.

Etui Smart Battery Case

To silikonowy pokrowiec dostępny dla iPhone 6/6s/7. Oprócz tego, że bardzo dokładnie okrywa nasz telefon, to z tyłu znajduje się zgrabnie wkomponowana bryła dodatkowej baterii, która jest w stanie dodać 25 godzin rozmowy do żywotności podstawowej baterii iPhone’a. Obudowa ma wkomponowane wejście Lightning, więc absolutnie nie potrzebujemy jej zdejmować do naładowania obydwóch akumulatorów.

Poza tym dane o pozostałej energii w dodatkowej baterii są wyświetlane na ekranie iPhone’a. Dla iPhone’ów 7 Plus i 8 Plus również dostępne są takie etui, dodatkowo umożliwiające ładowanie telefonu bezprzewodowo.

Etui LuMee Duo LED

To pokrowiec zaprojektowany dla ludzi, którzy cenią sobie dobre oświetlenie przy robieniu zdjęć telefonem w każdych warunkach. Etui to jest wyposażone w dwa paski diód LED zarówno z przodu, jak i z tyłu. Bateria do LED wystarcza na 30-40 minut ciągłego używania. Etui ładuje się osobnym kablem micro USB.

W sklepie Apple znajdziemy także pancerne etui zaprojektowane specjalnie do montowania na rowerze, sprzedawane razem z uchwytem do kierownicy. Wychodzi na to, że etui na telefon iPhone może być bardzo funkcjonalnym dodatkiem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Lista akcesoriów, które warto kupić wraz z nowym rowerem
Lista akcesoriów, które warto kupić wraz z nowym rowerem
Jazda na rowerze to świetny sposób na zdobycie trochę ruchu, utrzymanie formy i cieszenie się przyrodą. Niezależnie od tego, czy […]
Czy nauka języka obcego wpływa na rozwój dziecka?
Czy nauka języka obcego wpływa na rozwój dziecka?
Kula ziemska nie zmienia swoich rozmiarów, jednak wraz z rozwojem technologii wydaje nam się, że świat się kurczy. Kiedyś czymś […]
Jakimi elementami się kierować przy wyborze przyczepy do samochodu?
Jakimi elementami się kierować przy wyborze przyczepy do samochodu?
Auta osobowe zazwyczaj okazują się za małe w sytuacji, gdy chcemy za ich pomocą przetransportować nieco większy ładunek – np. […]