Funkcje nowych wózków dziecięcych

Bezpieczeństwo i łatwość prowadzenia

Producenci wózków dziecięcych prześcigają się w oferowaniu coraz lepszych i nowoczesnych rozwiązań, które mają poprawić bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z tego rodzaju produktów. Jeszcze do niedawna standardem w tego rodzaju produktach były pompowane koła. Obecnie producent wózków dziecięcych Maxi Cosi zdecydował się wprowadzić na rynek model wyposażony w duże bezobsługowe koła zawierające komory wypełnione powietrzem, które zapewniają bezpieczeństwo oraz łatwość prowadzenia.

Nowością w tego rodzaju produktach jest samoskładający się stelaż, dzięki któremu wózek można sprawnie i szybko wnieść do domu lub zapakować do bagażnika samochodowego. Z wieloma produktami tej firmy można zapoznać się na https://www.smykoland.pl/producent-maxi-cosi,dCg-gw.html. Funkcjonalność wózków poprawia także lekka konstrukcja wykonana z aluminium. Producenci nowoczesnych modeli w trosce o bezpieczeństwo maluchów coraz częściej montują dodatkowe otwory wentylacyjne chroniące dziecko przed przegrzaniem.

Praktyczne dodatki

Wózki dziecięce wyposażone są w wiele praktycznych dodatków, które znacząco podnoszą funkcjonalność. Przykładowo w produktach Coto Baby znaleźć można m.in. moskitierę chroniącą dziecko przed owadami, a także folię przeciwdeszczową. Niezwykle przydatna jest również zapinana za suwak torba, w której umieścić można pieluchy, picie lub inne rzeczy przydatne podczas spacerów.

Niektórzy producenci wózków dziecięcych dołączają do nich również parasolki oraz śpiworki, które sprawdzają się w czasie chłodnych jesienno-zimowych spacerów. Nowością są obicia wykonane z materiałów zawierających filtry przeciwsłoneczne, które chronią dziecko przed szkodliwym promieniowaniem UV w letnie, słoneczne dni.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × pięć =