Jak oznacza się parking na osiedlu prywatnym?

Zmorą większości polskich miast jest deficyt miejsc parkingowych. Osiedla, na których mieszkańcy bloków mają ogromne trudności w znalezieniu wolnego miejsca jest poważnym problemem. Mierzą się z nim zarówno nieruchomości administrowane przez samorządy, spółdzielnie mieszkaniowe, jak również wspólnoty. Świetnym rozwiązaniem braku miejsc parkingowych może się okazać wydzielenie terenu prywatnego i jego prawidłowe oznaczenie. Odpowiednie znaki drogowe w sklepie można nabyć od ręki. 

Parking tylko dla mieszkańców

Kluczem do sukcesu jest prawidłowe oznakowanie wydzielonego prywatnego parkingu. Znaki drogowe w sklepie zarządcy nieruchomości odnajdą bez trudu. Ich umieszczenie w odpowiednich, rzucających się w oczy miejscach jest w zasadzie niezbędne. Wyeliminowanie z parkingu nieproszonych gości, którzy nie są mieszkańcami osiedla sprawi, że liczba wolnych miejsc parkingowych od razu wzrośnie. Zakaz wjazdu, wskazanie gdzie prywatny parking się zaczyna, informacja, że miejsca parkingowe są przeznaczone wyłącznie dla lokatorów oraz informacja o możliwości odholowania samochodu – to niektóre ze znaków i informacji, które warto umieścić na prywatnym terenie.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + 9 =