Jak sukienki mogą ukryć dodatkowe kilogramy?

Nadprogramowe kilogramy wcale nie muszą być zmorą współczesnych kobiet. Coraz więcej pań posiadających większe rozmiary niż standardowe L czy M pokazuje, że moda wcale nie zamyka się na puszyste osoby. Okazuje się, że wybór odpowiedniego fasonu, ale przede wszystkim precyzyjne dopasowanie sukienki do większej sylwetki może zdziałać prawdziwe cuda. Sylwetka zostaje wyszczuplona i wysmuklona, brzuch ukryty, a piersi idealnie podkreślone. Na szczęście duża liczba producentów i projektantów odzieży podejmuje takie wyzwanie i nie zamyka się na większe rozmiary. Jakie zatem sukienki na wesele XXL wybrać? Czym się kierować, by ukryć dodatkowe kilogramy i eksponować kobiece kształty?

Sztuka kompromisu

Aby przekonać się, jak duży jest wybór sukienek w rozmiarze XL i większym, wystarczy sprawdzić ofertę na https://xl-ka.pl/. Znajdują się tutaj najmodniejsze wzory, kolory i fasony dla kobiet, które odbiegają od kształtów modelek, a mimo to prezentują się olśniewająco. Trikiem, który warto zastosować są geometryczne wstawki po bokach materiału, które wydłużają sylwetkę i tworzą naturalne wcięcie, zbliżając sylwetkę do kształtu pożądanej klepsydry. Innym rozwiązaniem jest wybór fasonu z marszczeniem w okolicy brzucha, dzięki czemu bez problemu można ukryć fałdki. Znanym i chętnie wybieranym modelem jest mała czarna, ponieważ- jak dobrze wiemy- czarne wyszczupla. Warte podkreślenia są sukienki zakończone ołówkową spódnicą, które opinają dolną część ciała, podkreślając kobiece kształty. 

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *