Jak wybrać sukienkę, która będzie odpowiednia dla naszej córki?

Wybór odpowiedniej sukni dla swojej córki jest ważną decyzją i taką, która powinna być wykonana starannie. Oto kilka rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze sukienki dla swojej córki:

Okazja

Jeśli twoja córka idzie na formalny bal, spróbuj znaleźć sukienkę, która ma skomplikowane szczegóły, takie jak koronka lub cekiny. Jeśli zamiast tego planuje nosić suknię na swój półformalny bal, możesz zdecydować się na coś prostszego z mniejszymi ozdobami. Różnego rodzaju sukienki na przeróżne okazję, znaleźć można chociażby na stronie https://emmasukienki.pl/.

Typ ciała i kształt

Typ ciała Twojej córki jest ważny do rozważenia przy wyborze jej sukienki na bal. Jeśli ma krzywe, wybierz sukienkę, która będzie je podkreślać, a nie ukrywać. Jeśli Twoja córka jest wysoka i smukła, wybierz krótszą lub mniej formalną sukienkę dopasowaną. Jeśli jest niska i filigranowa, poszukaj czegoś z kolorem lub zdobieniami w talii, aby dodać długości do jej figury. Na przykład, jeśli Twoja córka ma duży biust, ale małe biodra, poszukaj sukni o długości podłogi z falbanami lub dopasowanym gorsem i falbaniastą spódnicą, aby zrównoważyć jej proporcje.

Schemat kolorów

Schemat kolorów balu Twojej córki może pomóc określić, jaki rodzaj stylu będzie działał najlepiej dla niej. Na przykład, jeśli chce ona nosić czerwoną szminkę, możesz chcieć uniknąć czerwonych sukienek, ponieważ będą one kolidować z jej makijażem zamiast go uzupełniać. Zamiast tego spróbuj poszukać białej sukni z akcentami srebrnego lub złotego wykończenia wokół dekoltu lub linii talii – będzie to ładnie koordynować z większością odcieni szminki bez zderzania się z nimi.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *