Jakie ozdoby warto zawiesić na ściany w swoim mieszkaniu?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wystrój domu to trudna rzecz. Nie zawsze łatwo jest wiedzieć, co będzie dobrze wyglądać w twoim domu, a co nie, ale kiedy znajdziesz coś, co się sprawdzi, może naprawdę dodać coś wyjątkowego. Jakie więc dekoracje warto powiesić na ścianach w swoim mieszkaniu?

Zebraliśmy kilka pomysłów, które naszym zdaniem świetnie wyglądałyby w każdej małej przestrzeni. Oto kilka wskazówek dotyczących dekoracji:

Zachowaj prostotę

Nie bój się podstawowych czarno-białych nadruków – mogą wyglądać świeżo i nowocześnie, nawet jeśli nie są do końca ekscytujące. Nie musisz też przesadzać z kolorami i wzorami; zamiast tego trzymaj się kilku różnych odcieni lub stylów białego lub czarnego druku, aby wszystkie ładnie się ze sobą komponowały.

Nie zapominaj o naturze! Nadruki drzew, kwiatów, ptaków i innych naturalnych elementów mogą być piękne i ożywić Twoją przestrzeń w sposób, w jaki nic innego nie może.

Zwróć uwagę na skalę

Jeśli chcesz mieć coś dużego na ścianie, ale nie masz zbyt wiele miejsca po powieszeniu zdjęć, rozważ użycie mniejszych ramek zamiast jednej dużej, która wypełnia całą ścianę. Mniejsze ramki są również łatwiejsze do przenoszenia, jeśli później zdecydujesz, że wolisz powiesić tam coś innego zamiast tego! Sprawdzą się również naklejki dekoracyjne, mniejsze, jak i większe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
O jakich akcesoriach warto pamiętać, przy kompletowaniu wyposażenia do kuchni?
O jakich akcesoriach warto pamiętać, przy kompletowaniu wyposażenia do kuchni?
Kuchnia to bez wątpienia najważniejsze pomieszczenie w każdym domu, ponieważ zwykle spędza się w niej naprawdę dużo czasu. To w […]
Węzeł cieplny w budynku – jakie jest jego zastosowanie?
Węzeł cieplny w budynku – jakie jest jego zastosowanie?
Co to jest? Węzeł cieplny to miejsce w budynku, w którym przechowywana jest gorąca woda lub para wodna. Celem węzła […]
Co powinno znaleźć się w zbilansowanej diecie?
Co powinno znaleźć się w zbilansowanej diecie?
Jednym z najważniejszych elementów zdrowego trybu życia jest tzw. zbilansowana dieta. Polega ona na dostarczaniu do organizmu przede wszystkim takich […]