Jakie ozdoby warto zawiesić na ściany w swoim mieszkaniu?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wystrój domu to trudna rzecz. Nie zawsze łatwo jest wiedzieć, co będzie dobrze wyglądać w twoim domu, a co nie, ale kiedy znajdziesz coś, co się sprawdzi, może naprawdę dodać coś wyjątkowego. Jakie więc dekoracje warto powiesić na ścianach w swoim mieszkaniu?

Zebraliśmy kilka pomysłów, które naszym zdaniem świetnie wyglądałyby w każdej małej przestrzeni. Oto kilka wskazówek dotyczących dekoracji:

Zachowaj prostotę

Nie bój się podstawowych czarno-białych nadruków – mogą wyglądać świeżo i nowocześnie, nawet jeśli nie są do końca ekscytujące. Nie musisz też przesadzać z kolorami i wzorami; zamiast tego trzymaj się kilku różnych odcieni lub stylów białego lub czarnego druku, aby wszystkie ładnie się ze sobą komponowały.

Nie zapominaj o naturze! Nadruki drzew, kwiatów, ptaków i innych naturalnych elementów mogą być piękne i ożywić Twoją przestrzeń w sposób, w jaki nic innego nie może.

Zwróć uwagę na skalę

Jeśli chcesz mieć coś dużego na ścianie, ale nie masz zbyt wiele miejsca po powieszeniu zdjęć, rozważ użycie mniejszych ramek zamiast jednej dużej, która wypełnia całą ścianę. Mniejsze ramki są również łatwiejsze do przenoszenia, jeśli później zdecydujesz, że wolisz powiesić tam coś innego zamiast tego! Sprawdzą się również naklejki dekoracyjne, mniejsze, jak i większe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak samodzielnie zrobić dobrą kawę w domu
Jak samodzielnie zrobić dobrą kawę w domu
Wiele osób uważa, że dobrą kawę można wypić tylko w kawiarni. Czy jednak taka faktycznie jest prawda? Zdecydowanie nie. Obecnie […]
Trzy powody, dla których warto zainwestować w przenośniki magazynowe
Trzy powody, dla których warto zainwestować w przenośniki magazynowe
Przenośniki magazynowe służą do transportu ładunków i mają przeważnie formę stalowej konstrukcji z rolkami, taśmami bądź łańcuchami. W ostatnich latach […]
Wypadek na roli – kiedy można liczyć na odszkodowanie?
Wypadek na roli – kiedy można liczyć na odszkodowanie?
Choć w nowoczesnych czasach dominuje przemysł, wciąż ogromną rolę w gospodarce odgrywa rolnictwo. To dzięki pracy wielu rolników każdy jest […]