Komu zlecić pranie dywanów?

Dywany to elementy wyposażenia wnętrz wykonane z bardzo wymagających materiałów, jeśli chodzi o utrzymanie ich w należytej czystości. Są zazwyczaj dużo bardziej twarde i grubsze niż klasyczne tkaniny, w związku z czym potrzebują odpowiednich metod i preparatów chemicznych. W przeciwnym razie niezwykle ciężko byłoby usunąć z nich plamy oraz wszelkie inne zabrudzenia. Na szczęście istnieją specjalistyczne firmy sprzątające, które zajmują się profesjonalnym praniem dywanów

Zaufaj doświadczonym fachowcom

Na rynku działa bardzo wiele firm sprzątających, które w swojej szerokiej palecie usług posiadają taką pozycję, jak profesjonalne pranie dywanów techniką ekstrakcyjną, dzielącą się na kilka niezwykle istotnych etapów. Po pierwsze dywan zostaje bardzo dokładnie odkurzony z użyciem tzw. odkurzacza kolumnowego, wyposażonego w elektroszczotkę. Kolejną czynnością jest spryskanie jego powierzchni właściwie dobranym preparatem, który wciera się w materiał za pomocą sprzętu zwanego szorowarką. Ostatni krok to płukanie ekstrakcyjne, polegające na odsysaniu całego brudu razem z użytym środkiem chemicznym. Dzięki zastosowaniu tej konkretnej metody dywan stosunkowo szybko ulega wyschnięciu – zajmuje mu to zaledwie kilka, a nie kilkanaście godzin. Dodajmy, że doświadczeni sprzątacze korzystają wyłącznie z nowoczesnych urządzeń i bezpiecznych dla zdrowia środków. Pozwala to trwale usunąć wszelkie zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy, a dywan odzyskuje estetyczny wygląd oraz pożądaną miękkość. Oto jedna z dosyć znanych i cenionych firm tego typu  funkcjonujących w branży od wielu lat: https://stefpolcleaning.pl.

 

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *