Kroje sukienek pasujących na ślub

Wybierając się na ślub znajomych lub kogoś z rodziny, musimy pamiętać o tym, że to ich dzień i nasz ubiór powinien być stosowny. Przy takiej okazji lepiej zrezygnować z krótkich, wydekoltowanych, cekinowych mini. Dobrym wyborem będzie postawienie na gustowną klasykę, w której każda kobieta prezentuje się wspaniale.

Kreacje dla poszczególnych figur

Najłatwiej mają wysokie panie o kształcie klepsydry. Właściwie jedynym krojem, który im nie pasuje, jest tzw. fason pudełkowy zakrywający apatyczne kształty. Kreacje weselne dla kobiet o bujniejszych kształtach przede wszystkim muszą być dobrze dobrane pod względem rozmiaru. Idealnie leżąca sukienka ołówkowa midi, może wyszczuplić sylwetkę i wyeksponować walory. Wysokie kolumny powinny zaznaczyć talię, więc świetnym rozwiązaniem będą sukienki kopertowe z paskiem.

Szerokie biodra gruszek pięknie zamaskuje rozkloszowana linia spódnicy, a rozłożyste ramiona sylwetki typu kielich zrównoważy fason bombki i dekolt amerykański. Ze względu na charakter ślubów odbywających się w kościołach w dobrym tonie jest zakrycie ramion szalem, żakietem lub bolerkiem.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 5 =