Oryginalne zdobienia wewnątrz i zewnątrz domu

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dom to nie tylko budynek, gdzie mieszkamy, ale też miejsce, które powinno posiadać swój niepowtarzalny charakter. Ludzie stosują różne metody, by nadać swojemu domowi oryginalnego wyglądu, który będzie wyróżniał się na tle innych mieszkań. Ważne jest zarówno zdobienie z zewnątrz, jak i w środku.

Dom z zewnątrz jest przede wszystkim naszą wizytówką – dla sąsiadów oraz dalszych znajomych, którzy nie odwiedzają nas na co dzień jest on praktycznie jedynym źródłem informacji i naszym poczuciu estetyki, dlatego szczególnie ważnym jest, by prezentował się ładnie.

Co jest teraz modne?

Do zdobienia domów bardzo popularny jest teraz kamień elewacyjny. Popularny jest np. Stegu dostępny na http://mikulska.pl/5,kamien-elewacyjny/170,stegu. Oprócz tego, że świetnie wygląda, posiada też mnóstwo innych zalet. Jest trwały i wytrzymały. O ile dobrze się o niego dba, potrafi wytrzymać nawet 10 lat bez potrzeby gruntownej odnowy. By jednak zachować go w jak najlepszej kondycji, polecana jest konserwacja raz na trzy lata.

Do wielu zalet kamienia dekoracyjnego zalicza się także to, że jest też nieprzemakalny, dlatego równie dobrze jak na zewnątrz domu sprawdzi się na przykład w łazience. Nawet jeżeli po kilku latach powstaną na nim niewielkie zadrapania, to są one stosunkowo łatwe w usunięciu.

Co na podłogę?

Jeśli nasze ściany wyglądają już elegancko, ale nadal czegoś nam brakuje, powinniśmy zerknąć w stronę podłogi i zastanowić się, czy nie przydadzą nam się płytki podłogowe. Dobrze skomponowane z resztą naszego wnętrza potrafią dodać mu niepowtarzalnego charakteru. Są przy tym bardzo praktyczne i łatwo je czyścić. Można je dostać w różnych wariantach np. tutaj http://mikulska.pl/19,plytki-podlogowe-i-stopnice/35,cerrad.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na jakie elementy zwrócić uwagę urządzając pomieszczenie w stylu loftowym?
Na jakie elementy zwrócić uwagę urządzając pomieszczenie w stylu loftowym?
Wnętrza starych, przedwojennych fabryk stały się niesamowitym źródłem inspiracji dla projektantów. Nieco chłodny, surowy styl pełen cegieł oraz czarnej stali […]
Co wpływa na postrzeganie firmy przez jej klientów?
Co wpływa na postrzeganie firmy przez jej klientów?
Konkurencja w wielu branżach jest już bardzo duża. Innowacyjne firmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Kluczowe znaczenie ma oczywiście jakość […]
Sposoby na powstrzymanie siwych włosów
Sposoby na powstrzymanie siwych włosów
Siwe włosy są naturalną częścią procesu starzenia się i mogą pojawić się już w połowie lat dwudziestych. Warto wiedzieć, że […]