Możliwości montażu wc w łazience

Niewielka łazienka zmusza nas do maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na oddzielenie WC od reszty łazienki. Dlatego jeśli znajdują się one w jednym pomieszczeniu powinniśmy wybrać odpowiedni sposób montażu ubikacji, tak by był on nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny

Wisząca czy stojąca toaleta?

Części osób wydaje się, że montaż wiszącej toalety jest bardzo trudny. Niektórzy obawiają się, że z czasem, wisząca toaleta może opaść, co będzie przyczyną poważnej awarii. To jednak prawie niemożliwe. Współczesne toalety są tak skonstruowane, by z powodzeniem utrzymać masę ciała nawet ponad 100 kilogramowego człowieka. Co więcej, jeśli o pomoc w montażu toalety wiszącej poprosimy fachowca, możemy być całkowicie spokojni, że wytrzyma ona nawet największe obciążenie.

Toalety wiszące są dużo bardziej estetyczne. Łatwiej je również utrzymać w czystości. Jeśli do tego zadbamy o montaż wysokiej jakości geberit nasze wc będzie spełniało wszystkie swoje funkcje. O stelażach podtynkowych warto wiedzieć, że są w pełni bezpieczne i solidne. Ich prosta, lecz wytrzymała konstrukcja sprawia, że nawet po kilku latach nie wymagają one żadnych napraw. 

Przede wszystkim higiena

Rozmiar misy toalety zwykle jest podobny. Różnią się one między sobą nieco kształtem i wielkością, jednak w większości ubikacji ta część jest zbliżonego rozmiaru. Montując nową toaletę powinniśmy zwrócić uwagę na jej pozostałe części. Im większa część WC zostanie sprytnie ukryta pod tynkami, tym łatwiej będzie nam zadbać o higieniczną czystość naszej łazienki. 

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − cztery =