Prezent na parapetówkę – co warto wręczyć?

Parapetówka to impreza urządzana przez właścicieli nowego lokum. Stanowi znakomitą okazję do zaprezentowania zaproszonym gościom całej przestrzeni mieszkalnej i wspólnego radowania się otwarciem kolejnego etapu w życiu. Ma zazwyczaj charakter nieformalny, ale dobrą praktyką jest wręczenie organizatorom jakiego atrakcyjnego prezentu. Najlepiej w tej roli sprawdzają się przedmioty praktyczne, przeznaczone do eksploatacji na co dzień. 

Unikajmy rzeczy typowo dekoracyjnych

Jeśli zostaliśmy zaproszeni na parapetówkę, to możemy z powodzeniem podarować właścicielom nowego domu lub mieszkania wycieraczkę wykonaną z wytrzymałego i jednocześnie ekologicznego włókna kokosowego (o właściwościach antypoślizgowych). Świetnie nadaje się ona do położenia przed drzwiami wejściowymi. Wyjątkowo oryginalne modele posiada w swoim asortymencie ten sklep internetowy: https://www.wycieraczkowo.com/wycieraczka-pod-drzwi/wycieraczki-kokosowe. Rozsądnym wyborem jest też kawiarka służąca do parzenia aromatycznej kawy metodą ciśnieniową. Na uwagę zasługuje zwłaszcza egzemplarz indukcyjny, perfekcyjnie dostosowany do działania zarówno na zwykłej kuchence gazowej, jak i nowoczesnej płycie indukcyjnej. Inne wartościowe upominki to choćby ceramiczny wazon do eksponowania żywych kwiatów, zestaw posrebrzanych sztućców, komplet garnków ze stali nierdzewnej, akcesoria do otwierania i serwowania wina, blender kuchenny oraz porządna stolnica.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *