Niewielkie ozdoby na ścianę

Częste zmiany aranżacji mieszkania nie muszą oznaczać wydawania fortuny. Zwłaszcza, jeśli istotą nowości w wystroju wnętrza będą detale. Jak ozdobić pomieszczenie za pomocą niewielkich dekoracji ściennych? Czy osiągnięty w ten sposób efekt będzie stylowy, a może łatwo wpaść w pułapkę kiczu? Podpowiadamy!

Nowy wygląd salonu lub sypialni

Nowe życie do salonu lub sypialni tchną naklejki ścienne. Nie chodzi jednak o wielkopowierzchniowe fototapety, a o drobne ozdoby przyczepiane w pomieszczeniu. W domu naklejkami ściennymi okleić możesz salon lub sypialnię. W pierwszym z pomieszczeń spróbuj nalepek w kształcie motyli lub popularnych „dmuchawców”. W sypialni świetnie sprawdzą się inspirujące sentencje, ptaki lub kwiaty. Sypialnia nastolatka może zostać dodatkowo ozdobiona naklejkami w stylu „budowlanym”. Znaki ostrzegawcze „wstęp wzbroniony” albo „uwaga” dodadzą charakteru kryjówce kilkunastoletniego dziecka.

Zamiast naklejek, postaw na magnesy

Niewielkie ozdoby na ścianę to nie tylko kolorowe naklejki, ale też magnesy przyczepiane na tablice magnetyczne, bądź powierzchnie pomalowane specjalnymi farbami. Nie chodzi jednak o popularne ozdoby, przywożone z turystycznych zakątków świata, a o magnesy projektowane według własnego pomysłu. Na stronie https://naklejkon.pl/category/magnesy można samodzielnie wymyślić kształt i wygląd ozdoby. Pokryta laminatem na długo posłuży do ozdoby wnętrza. Spróbuj magnesów w kształcie gwiazdek, liter lub kwiatów, by zobaczyć stylowe zmiany w swoim mieszkaniu.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 2 =