Zaproszenia ślubne w jakim stylu warto kupić?

Wybór zaproszeń na ślub może okazać się nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza obecnie, kiedy możliwości jest tak wiele. Czy zaproszenia powinny być skromne i utrzymane w klasycznych kolorach? Czy może lepiej wybrać bardziej odważne, które nasi goście na długo zapamiętają? Odpowiedź na te pytania często wcale nie jest taka prosta. W wyborze, poza własnym gustem, należy kierować się również stylem, w jakim planowane jest całe wesele, aby wszystkie jego elementy ze sobą współgrały.

Ważne też, aby wygląd zaproszenia nie odwracał uwagi od jego treści, bo przecież to ona jest najważniejsza. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie ono jest pierwszą wizytówką całej uroczystości, i dlatego wybór właściwego powinien być dla nas sprawą priorytetową.

Do wyboru, do koloru

Sklepy pełne są zaproszeń w różnym stylu i kolorach. Oczywiście do najbardziej klasycznych należą z pewnością białe, często przystrojone koronką czy perełkami. Warto się na nie zdecydować, kiedy lubujemy się w ponadczasowych wzorach i cenimy sobie przejrzystość i prostotę.

Inną możliwością jest wybór zaproszeń w nieoczywistych kolorach, które mogą być dla gości zaskoczeniem, ale też powodem, dla którego na długo zapamiętają nasze wesele. Decydując się na takie zaproszenia warto kierować się kolorami dominującymi na sali weselnej lub odcieniem dodatków, które mają stanowić urozmaicenie sukni panny młodej. I tak na przykład pomarańczowe zaproszenia ślubne będą doskonałym uzupełnieniem wystroju w odcieniach żółci, a przy okazji już od początku zachęcą gości do dobrej zabawy, ponieważ pomarańczowy to kolor energetyczny i radosny.

W ostatnim czasie niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się również wesela w stylu rustykalnym. Ten ostatni wyróżnia się prostotą i bezpretensjonalnością, a nawiązanie do przyjemnie kojarzącej się wsi jest bardzo wyraźne zarówno w sposobie przystrajania sali, jak i w weselnym menu czy wybranej muzyce. Przygotowując więc uroczystość w takim stylu, warto zadbać również o odpowiednie dla niej zaproszenia, które już od początku zasugerują gościom klimat całego wesela. Zaproszenia ślubne rustykalne doskonale oddadzą charakter uroczystości i na długo pozostaną w pamięci gości.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 2 =