Biżuteria dla mężczyzn – co noszą motocykliści?

Motocykl to obok samochodu osobowego najpopularniejszy pojazd służący do przemieszczania się po drogach. Niemal każdy właściciel takiej maszyny pragnie podkreślić swoją indywidualność. Najłatwiejszym sposobem na osiągnięcie wspomnianego celu jest noszenie atrakcyjnej biżuterii – zarówno w trasie, jak i poza nią (np. w sytuacjach towarzyskich). Podstawowy pożądany element to w tym konkretnym przypadku masywny sygnet zakładany na palec serdeczny. 

Gwarancja skutecznego wyróżniania się w tłumie

Na rynku znajdziemy mnóstwo sygnetów męskich wprost idealnie nadających się dla motocyklistów. Na szczególną uwagę zasługują modele wykonane z wytrzymałej stali chirurgicznej – np. w kształcie czaszki, indiańskiego pióropusza, gwiazdy lub korony.  Co istotne, nie wymagają one żadnych zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych, a także nie śniedzieją i nie tracą koloru wraz z upływem czasu. Ciekawą alternatywę stanowią z pewnością bransoletki plecione z naturalnej skóry, wyposażone w stalowe zapięcie z wygrawerowanym imieniem, dowolnym tekstem, ewentualnie prostą grafiką. Prezentują się one elegancko, a jednocześnie bardzo stylowo. Do wyboru mamy jeszcze tradycyjne nieśmiertelniki łańcuszkowe, spinki do mankietów w kształcie małych motorów, prostokątne zawieszki oraz nowoczesne bransoletki kauczukowe.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *