Co nosić wiosną?

Wiosna to najbardziej nieprzewidywalna ze wszystkich pór roku. W marcu i kwietniu nasza garderoba jest więc najbardziej rozbudowana. W ten sposób możemy przygotować się na każdy typ pogody. Co koniecznie powinno się znaleźć w naszej szafie? Oto kilka propozycji.

W słoneczne dni

Kwitnące drzewa o zielonych liściach, bezchmurne niebo i przyjemny, delikatny wiatr – właśnie tak wyobrażamy sobie idealny wiosenny dzień. W takich chwilach chcemy, by nasza odzież oddawała nasz stan umysłu i wyrażała radość z faktu, że wszystko budzi się do życia. O tej porze roku nie powinniśmy zatem unikać odważnych kolorów oraz wzorów na naszych ubraniach. Długie spodnie w pionowe pasy czy tunika w kwiaty to trafione wybory stylizacyjne. Nie zapomnijmy też o kolorowej biżuterii oraz okularach przeciwsłonecznych. Na wszelki wypadek załóżmy jednak nieprzemakalne obuwie, a do torebki schowajmy parasolkę. Pogoda może nam wszak spłatać figla.

Gdy pogoda nie dopisuje

Wiosną warunki atmosferyczne są zmienne. Błękit porannego nieba szybko może przeobrazić się we wszystkie odcienie szarości. Dlatego też nie wychodźmy z domu bez dodatkowego okrycia. W tej roli doskonale sprawdzają się lekkie kurtki, które możemy zamówić tutaj: https://pauzza.pl/marka/by-o-la-la/. Do wyboru mamy kolor czarny oraz, bardzo modny w tym sezonie, neonowy koral. Kurtka tego typu pasuje zarówno do stylizacji sportowej, jak i eleganckiej. Aby uniknąć przeziębień, w wietrzne dni zakładajmy również wiosenne czapki oraz szaliki lub chusty.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × trzy =