Czym są magnesy ślubne?

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w życiu Młodej Pary. Wiąże się z radością, wielkim stresem oraz pracochłonnymi przygotowaniami, dzięki którym uroczystość będzie przebiegała perfekcyjnie. Wśród natłoku ważnych do załatwienia spraw przyszli małżonkowie powinni pamiętać podziękowaniu gościom za przybycie. Ale w jaki sposób to zrobić, aby wyglądało to elegancko i zostało na długo w pamięci zaproszonych?

Podziękowania dla gości – ważna rzecz, o której nie powinno się zapominać

Zaproszone osoby z pewnością będą zachwycone kiedy po weselu będą mogły zabrać ze sobą drobny upominek, przypominający im o uroczystości oraz o Młodej Parze. Doskonałym pomysłem na podziękowania dla gości są magnesy ślubne – modny dodatek, pasujący do każdej kuchni. Taki rodzaj prezentu jest oryginalny i przydatny (chyba na każdej lodówce znajdują się magnesy potrzebne do „przytrzymania” list zakupów, numerów telefonów itp.). Dodatkowo, dzięki możliwości jego zaprojektowania, nowożeńcy mogą samodzielnie stworzyć projekt i tym samym nawiązać do motywu przewodniego wesela.

Stworzenie personalizowanego magnezu jest tak samo łatwe i przyjemne jak projektowanie zaproszeń. Jeżeli jednak Młoda Para nie ma pomysłu lub czasu, to może skusić się na wybór gotowych już magnesów w różnych kształtach i stylach, do których trzeba tylko podać imiona przyszłych małżonków oraz datę ich ślubu.

Rodzaj wybranych magnesów ślubnych zależy od fantazji Młodych. Najczęściej wybieranymi kształtami są: serce, koło, koniczynka i tort weselny. Młoda Para powinna zdecydować jaki napis wybrać oraz jaki wzór umieścić. Modne są elementy kwiatowe, geometryczne lub nawiązujące bezpośrednio do wesela (tort, przyozdobione auto, obrączki itp.). Coraz częściej przyszli małżonkowie decydują się na umieszczeniu swojej podobizny na podziękowaniach, dzięki czemu otrzymują niepowtarzalny i wyjątkowy prezent.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − piętnaście =