Dlaczego dobór butów jest tak ważny w codziennym ubiorze?

Obuwie zawsze powinno być wybierane pod kątem stylizacji. Wpasowanie się we wcześniej stworzoną całość zapewni noszącemu pełną estetykę. Już nawet w zwykłym codziennym ubiorze właściwie dobrane buty są w stanie zwiększyć jego widoczność i skierować spojrzenia w naszą stronę.

Nie jest to jednak sztuka łatwa, tym bardziej, gdy nie znamy do końca zasad panujących w modzie. Z drugiej strony, to wszystko są informacje, które zdobędziemy bez większych problemów, a przyswojenie ich nie zajmie nam zbyt dużo czasu.

Wpływ obuwia na stylizację

Buty są częścią stałą każdej stylizacji, bez nich nie ma ona racji bytu. Świadczą o naszym nastawieniu do danego wydarzenia, osób, a także wysyłają sygnały na temat nas samych. Mimo tego, wyróżnić możemy parę uniwersalnych przykładów, które perfekcyjnie pasują do wielu rodzajów ubrań (takich jak: jeansy, zwiewna sukienka czy prosta spódnica).

Są to botki na platformie – docenią je zwłaszcza kobiety o niższym wzroście, którym takowe podwyższenie doda paru centymetrów wysokości. Szczególnie polecane w kolorze czarnym, choć przy przełamywaniu kreacji i chęci podkreślenia kontrastu, sprawdzą się bardziej wyraziste tony.

Następnie, botki z wywijaną cholewką. Te świetnie pasują do luźnych i nieformalnych stylizacji codziennych. Komfortowe i wygodne dodadzą swoim wyglądem charakteru i pazura każdej stonowanej garderobie. Co więcej, noszone być mogą również na wieczorowe wypadu do baru czy imprezy – w komplecie z wyrazistą sukienką i skórzaną ramoneską są w stanie stworzyć zestaw idealny.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + 14 =