Jaki stół wstawić do małej jadalni?

Oferta stołów do jadalni jest bardzo szeroka. W sklepach stacjonarnych oraz internetowych możemy znaleźć egzemplarze niemalże w każdym rozmiarze i kolorze. To, na jaki model się zdecydujemy, powinno zależeć od aranżacji reszty domu, jak również wielkości przestrzeni, którą przeznaczymy na strefę jadalną. Pięknie prezentują się ogromne blaty z litego drewna, jednak jest to propozycja dla nielicznych posiadaczy dużym domów. Większość z nas wybiera mniejsze, rozkładane wersje, przy których mieści się 6 osób. Takie właśnie stoły znajdziemy choćby pod adresem https://hugle.pl/90-stoly-rozkladane.

Najnowsze trendy

Niewątpliwym hitem, jeśli chodzi o stoły, są proste, drewniane blaty na czarnych, stalowych nogach. Takie modele ładnie wyglądają i doskonale wpisują się styl skandynawski, industrialny, czy też nowoczesny. Dla osób lubiących naturę świetną propozycją będzie wersja blatu z jednego, nieobrobionego kawałka drewna. Taki mocny element we wnętrzu nie lubi konkurencji, dlatego sprawdzi się jedynie w bardzo minimalistycznej jadalni. Równie ciekawie prezentują się stoły z nieregularnych kawałków drewna, które po zalaniu żywicą epoksydową tworzą elegancji i jednolity blat. Warto wspomnieć, że nadal na topie są też stoliki okrągłe świetnie sprawdzające się w mniejszych pomieszczeniach. Lekkie formy blatów o obrzeżach obrabianych pod kątem umieszczonych na delikatnych, zwężanych ku dołowi nogach nie zagracą pokoju i idealnie wpasują się we wnętrza inspirowane stylem glamour oraz klimatami retro.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *