Do czego nosić biżuterię artystyczną?

Jeśli nudzą Cię propozycje znanych firm jubilerskich, biżuteria artystyczna może okazać się dla nich doskonałą alternatywą. Ciekawe, niebanalne i co najważniejsze niepowtarzalne projekty niszowych artystów sprawdzą się jako dodatek na wielkie wyjścia, ale znajdą również swoje zastosowanie w codziennych stylizacjach. W zależności od wzoru, który wybierzemy, możemy przyozdobić nim stonowany uniform wpisujący się w ramy korporacyjnego dress code lub uświetnić kreację wieczorową. Bardzo dużo ofert rękodzieła znajdziemy w internecie. Istnieje kilka prężnie działających portali zbierających w jednym miejscu ludzi sprzedających małe cudeńka wychodzące spod ich rąk.

Stylizacje z oryginalną biżuterią

Warto pamiętać, że nadmiar nigdy nie jest dobrym wyjściem. To samo dotyczy jakiejkolwiek biżuterii, a w szczególności tej bardzo strojnej. Chcąc uniknąć tandetnego efektu przesady, najlepiej postawić na prostą, klasyczną stylizację, którą przyozdobimy pięknym, rzucającym się w oczy naszyjnikiem. Jeśli natomiast nasz strój jest bardzo bogaty, dobierzmy tylko jeden element z naszego osobistego skarbca. Wystarczy efektowny pierścionek lub długie, błyszczące kolczyki, by uzyskać efekt w dobrym guście. Takie niewielkie akcesoria, mają ogromną moc, tym bardziej, gdy nie są to sztampowo powielane wzory. Biżuterię artystyczną możemy kupić za naprawdę niewielkie pieniądze. Być może nie zawsze jest ona wykonana z metali szlachetnych, ale możemy mieć pewność, że nikt nie będzie miał takiej samej bransoletki jak my.

 

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 3 =