Jak dobrać buty, aby pasowały do sukni ślubnej?

Pytania z którym mierzy się każda panna młoda:

  • Jakie buty będą najbardziej pasować do wybranej sukni ślubnej?
  • Jaka wysokość obcasa będzie odpowiednia?
  • Postawić na klasyczne, białe buty damskie ślubne czy wyrazisty akcent kolorystyczny?

Te oraz inne dylematy pojawiają się na ślubnej drodze. Jak je rozwiązać?

Postaw na indywidualność!

Wszystkie sukienki ślubne są wyjątkowe na swój sposób. Tak samo jak kobiety. Każda ma inne preferencje oraz zwyczaje modowe. Mieniące szpilki na wysokim obcasie? Dlaczego nie! Pastelowe buty damskie ślubne? Równie dobra propozycja.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu i powinien być idealny. Wybór butów pod presją otoczenia albo kierowanie się utartymi szlakami nie jest dobrym rozwiązaniem. Najlepiej przestudiować samą siebie. Jaka wysokość obcasa daje uczucie komfortu? Który fason jest najbardziej atrakcyjny? Odpowiedzi na pytania nie znajdują się nigdzie indziej, jak w głowie samej zainteresowanej. Warto poświęcić trochę czasu na decyzje, aby być w pełni zadowolonym.

Wyjątkowa pamiątka…

Kobieca szafa zawsze ma przewidziane miejsce na wyjątkowe buty i ubrania, których żadna nie chce się pozbyć. Na taką półkę obowiązkowo trafiają buty ślubne. Lekko przetarte po całonocnej zabawie, brudne po sesji małżeńskiej… Na podeszwie piękny grawer… Tak, grawer. Delikatne serca, złączone obrączki lub inicjały. Drobny szczegół, a może idealnie dopełnić całość. Sprawi, że buty staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Po latach będą przywoływać setki miłych wspomnień!

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *