Profesjonalne artykuły do utrzymania czystości – dlaczego warto je mieć w swojej firmie?

Profesjonalne środki czystości znacząco różnią się od produktów dostępnych w popularnych supermarketach czy drogeriach. Przede wszystkim dlatego, że chemia gospodarcza znanych marek nie musi spełniać wszystkich norm jakości. Poza tym profesjonalne artykuły oprócz właściwości czyszczących muszą również charakteryzować się działaniem dezynfekującym, co jest szczególnie ważne w obiektach takich jak: restauracje, punkty usługowe, hotele. Kolejną różnicą jest siła działania. Większa jest w przypadku specjalistycznej chemii, ponieważ zawiera ona silniej działające substancje czynne. Co więcej, dostępne są one zazwyczaj pod postacią koncentratu, który jest bardziej wydajną formą produktu. Odzwierciedla to również modny ostatnio ruch less wate. Wybierając większe opakowanie, zwłaszcza takie, które można ponownie uzupełnić, generuje mniej śmieci.

Skuteczność, oszczędność, wydajność

Większa efektywność profesjonalnej chemii przekłada się także na oszczędność czasu, ponieważ silnie działający środek pozwala szybciej usunąć zabrudzenia w krótszym czasie. Kolejnym atutem tego rodzaju produktów jest ich bezpieczeństwo, ponieważ spełniają one restrykcyjne normy Sanepidu. Produkty są przystosowane do kontaktu z żywnością, nie stwarzają zagrożenia dla alergików, skutecznie niwelują grzyby, bakterie i inne drobnoustroje. Dedykowane są konkretnym powierzchniom, co jeszcze bardziej poprawia ich skuteczność. Ich dostępność na rynku jest duża, a przykładową ofertę można sprawdzić nas stronie: https://www.higiena.net.pl.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście + dwa =