Z jakich materiałów i gadżetów są produkowane zabawki erotyczne?

Akcesoria erotyczne to możliwość urozmaicenia życia seksualnego, jak i zdobycia nowych doświadczeń. Aby spełniały swoją rolę właściwie, powinny być wykonane z jak najlepszych materiałów. Jakich? Istnieje co najmniej kilka tworzyw, z których powstają najpopularniejsze gadżety. 

Silikon czy guma?

Guma to podstawowy materiał, który kojarzy się z zabawkami do seksu. Należy do najtańszych tworzyw, a tym samym mało elastycznych. Do wad można zaliczyć również słabą wytrzymałość i ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych w przypadku uczulenia na lateks. Alternatywą jest silikon- zdecydowanie trwalszy, miękki i gładki w dotyku. Co więcej, wykonane z niego zabawki szybko zyskują naturalną temperaturę ciała, co zwiększa jakość doznań. Nowością są artykuły, których materiały imitują ludzką skórę. Wyróżniają się realistycznym wyglądem oraz miękkością. Dostępne są także żelowe akcesoria erotyczne. Wymagają one jednak specjalnej pielęgnacji i przechowywania. Łączenie ich z lubrykantem na bazie oleju może spowodować ich trwałe uszkodzenie. Wielu osobom przeszkadza pozostawiane przez nie uczucie lepkości. Standardem w tej kategorii są również plastikowe akcesoria, szczególnie do produkcji wibratorów. Wibrator jest świetnym przewodnikiem, a poza tym z łatwością można zadbać o jego czystość. Nie można jednak myć go pod bieżącą wodą ani używać w wannie. Do tego celu przeznaczone są specjalne zabawki. Jeśli interesują Cię gadżety erotyczne, koniecznie sprawdź ich ofertę na stronie: https://redarena.pl/akcesoria-erotyczne.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *