Co zrobić, aby móc cieszyć się pięknym uśmiechem?

Wiele osób jest niezadowolonych z wyglądu swojego uzębienia. Chcieliby oni pozbyć się nieestetycznych diastem, przerw, ukruszeń, czy ubytków. Czasami głównym problemem okazują się przebarwienia, które nie ustępują nawet mimo wybielania. Rozwiązaniem tych defektów są bez wątpienia licówki kompozytowe. Cechują się one wysoką wytrzymałością, naturalnym wyglądem oraz przystępną ceną. Dzięki temu są chętnie wybierane przez pacjentów, którzy chcieliby zamaskować wszelkie niedoskonałości. Zastosowanie takiej metody korekcji pozwala cieszyć się lśniącym uśmiechem nawet po jednej wizycie u stomatologa.

Jak dbać o swoje nowe uzębienie?

Dzięki wykorzystaniu kompozytów można zniwelować nieestetyczne diastemy, czy ubytki. Wykorzystanie licówek pomaga poszerzyć zęby i wyrównać ich kształt. Stosując te płytki na swoje przednie uzębienie, można zyskać całkowicie odmieniony, piękny uśmiech. Aby jednak kompozyty były trwałe i czyste przez wiele lat, należy poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym. Można robić to w domu, myjąc zęby oraz u dentysty, polerując, czy piaskując licówki. Warto wystrzegać się nawyku obgryzania paznokci, czy innych przedmiotów. Licówki nie są przystosowane do takich działań i mogą się wskutek nich odklejać lub tracić swój kształt. Korzystając jednak z kompozytów, zgodnie z ich przeznaczeniem można mieć pewność, że zachowają one swoje właściwości na kilka lat. Po pewnym czasie warto jednak rozważyć ich wymianę na nowe wyroby. Osoby, które nie chcą już nigdy rozstawać się z licówkami, mogą również zdecydować się na te wykonane z porcelany.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *