Czy sukienka ślubna musi być długa?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Oczywiście, że nie, choć kreacje maksi możemy najczęściej zobaczyć przed ołtarzem. Do wyboru mamy przynajmniej kilka opcji. Od sukni 7/8 aż po mini. Suknie ślubne midi najczęściej wybierają panny młode, które decydują się na ceremonię w Urzędzie Stanu cywilnego, choć nie jest to reguła. Sprawdź przykładową ofertę: “sukienka ślubna midi”.

W stylu retro

Jeżeli nie chcemy długiej sukni ślubnej możemy zdecydować się na kreację w stylu lat 50. Taka suknia jest niezwykle romantyczna i kobieca. Jej atutami są przede wszystkim rozkloszowany dół i mocno podkreślona talia. Dzięki temu otrzymujemy figurę klepsydry, nawet jeśli nasza sylwetka nie jest do końca idealna.

A może jeszcze krócej

Warta rozważenia jest inspiracja szalonymi latami 60. Wtedy panny młode często wybierały suknie ślubne mini. Z taką krótką suknią ślubną ciekawie wygląda dłuższy welon. Pamiętajmy, że suknia ślubna mini wymaga sporego wyczucia. Tu łatwo o przesadę.

Czy krótka suknia ślubna może wyglądać elegancko?

Pewnie, że tak. Możemy zdecydować się na przykład na suknie ślubne z jedwabiu. Ta tkania zawsze pięknie się prezentuje. Możemy wybrać szalenie modne w tym sezonie koronki.

Wybierając krótką suknię ślubną musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze sukienka nie może być zbyt krótka. Po pierwsze może to wyglądać po prostu wulgarnie. Po drugie suknia w tańcu może odsłonić naszą bieliznę, a tego nie chce żadna panna młoda. Po trzecie dekolt. W tym przypadku również warto zachować balans. Odkryte nogi to i tak bardzo dużo… W tym przypadku mniej znaczy na pewno więcej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak powinien być skonstruowany prawidłowo działający mebel do domu?
Jak powinien być skonstruowany prawidłowo działający mebel do domu?
Prawidłowa konstrukcja mebli domowych stanowi podstawę bezpieczeństwa ich użytkowania oraz funkcjonalności. Ważne jest, aby projekt mebla uwzględniał ergonomię jego stosowania, […]
Rolety pokojowe – jakie wybrać?
Rolety pokojowe – jakie wybrać?
Rolety okienne są obecnie jednymi z najbardziej powszechnych rozwiązań w naszych domach. Firanki, żaluzje czy klasyczne zasłony powoli odchodzą w […]
W jakie uniwersalne produkty warto zaopatrzyć własną kuchnię?
W jakie uniwersalne produkty warto zaopatrzyć własną kuchnię?
Coraz więcej osób przywiązuje dużą wagę do tego, co jedzą. Mają większą świadomość, że jakość spożywanych potraw ma ogromne znaczenie […]