Czy sukienka ślubna musi być długa?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Oczywiście, że nie, choć kreacje maksi możemy najczęściej zobaczyć przed ołtarzem. Do wyboru mamy przynajmniej kilka opcji. Od sukni 7/8 aż po mini. Suknie ślubne midi najczęściej wybierają panny młode, które decydują się na ceremonię w Urzędzie Stanu cywilnego, choć nie jest to reguła. Sprawdź przykładową ofertę: “sukienka ślubna midi”.

W stylu retro

Jeżeli nie chcemy długiej sukni ślubnej możemy zdecydować się na kreację w stylu lat 50. Taka suknia jest niezwykle romantyczna i kobieca. Jej atutami są przede wszystkim rozkloszowany dół i mocno podkreślona talia. Dzięki temu otrzymujemy figurę klepsydry, nawet jeśli nasza sylwetka nie jest do końca idealna.

A może jeszcze krócej

Warta rozważenia jest inspiracja szalonymi latami 60. Wtedy panny młode często wybierały suknie ślubne mini. Z taką krótką suknią ślubną ciekawie wygląda dłuższy welon. Pamiętajmy, że suknia ślubna mini wymaga sporego wyczucia. Tu łatwo o przesadę.

Czy krótka suknia ślubna może wyglądać elegancko?

Pewnie, że tak. Możemy zdecydować się na przykład na suknie ślubne z jedwabiu. Ta tkania zawsze pięknie się prezentuje. Możemy wybrać szalenie modne w tym sezonie koronki.

Wybierając krótką suknię ślubną musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze sukienka nie może być zbyt krótka. Po pierwsze może to wyglądać po prostu wulgarnie. Po drugie suknia w tańcu może odsłonić naszą bieliznę, a tego nie chce żadna panna młoda. Po trzecie dekolt. W tym przypadku również warto zachować balans. Odkryte nogi to i tak bardzo dużo… W tym przypadku mniej znaczy na pewno więcej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak nabyć pojazdy transportowe w przystępnej cenie?
Jak nabyć pojazdy transportowe w przystępnej cenie?
Zakup zupełnie nowych naczep do ciągników siodłowych, to sprawa bardzo kosztowna, szczególnie dla firmy transportowej, która od niedawna znajduje się […]
Okna aluminiowe i plastikowe – podstawowe różnice
Okna aluminiowe i plastikowe – podstawowe różnice
Jedną z kluczowych decyzji, jaką należy podjąć podczas budowy budynku mieszkalnego, jest wybór rodzaju stolarki okiennej. Dużą popularnością wśród inwestorów […]
Jakie rodzaje hobby wymagają specjalnego sprzętu?
Jakie rodzaje hobby wymagają specjalnego sprzętu?
Ludzie mają bardzo różne pasje, a hobby jest pojęciem niezwykle szerokim. Nie zawsze wiąże się z wydawaniem wysokich sum, ale […]