Czy sukienka ślubna musi być długa?

Oczywiście, że nie, choć kreacje maksi możemy najczęściej zobaczyć przed ołtarzem. Do wyboru mamy przynajmniej kilka opcji. Od sukni 7/8 aż po mini. Suknie ślubne midi najczęściej wybierają panny młode, które decydują się na ceremonię w Urzędzie Stanu cywilnego, choć nie jest to reguła. Sprawdź przykładową ofertę: “sukienka ślubna midi”.

W stylu retro

Jeżeli nie chcemy długiej sukni ślubnej możemy zdecydować się na kreację w stylu lat 50. Taka suknia jest niezwykle romantyczna i kobieca. Jej atutami są przede wszystkim rozkloszowany dół i mocno podkreślona talia. Dzięki temu otrzymujemy figurę klepsydry, nawet jeśli nasza sylwetka nie jest do końca idealna.

A może jeszcze krócej

Warta rozważenia jest inspiracja szalonymi latami 60. Wtedy panny młode często wybierały suknie ślubne mini. Z taką krótką suknią ślubną ciekawie wygląda dłuższy welon. Pamiętajmy, że suknia ślubna mini wymaga sporego wyczucia. Tu łatwo o przesadę.

Czy krótka suknia ślubna może wyglądać elegancko?

Pewnie, że tak. Możemy zdecydować się na przykład na suknie ślubne z jedwabiu. Ta tkania zawsze pięknie się prezentuje. Możemy wybrać szalenie modne w tym sezonie koronki.

Wybierając krótką suknię ślubną musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze sukienka nie może być zbyt krótka. Po pierwsze może to wyglądać po prostu wulgarnie. Po drugie suknia w tańcu może odsłonić naszą bieliznę, a tego nie chce żadna panna młoda. Po trzecie dekolt. W tym przypadku również warto zachować balans. Odkryte nogi to i tak bardzo dużo… W tym przypadku mniej znaczy na pewno więcej.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *