Nowe obuwie damskie na jesień, najlepiej w atrakcyjnym kolorze

Szukając nowej pary butów dla siebie na jesień, warto rozszerzyć nieco zakres swoich poszukiwań. Obok butów czarnych czy ciemnoszarych są też takie o bardziej wyrazistej kolorystyce. Warto zwrócić na nie uwagę. Ciemne i w stonowanych kolorach botki albo sznurowane pantofle prezentują się bardzo elegancko. Nie prezentują się jednak tak atrakcyjnie, jak bordowe, ciemnoczerwone czy fioletowe.

W butach takich wygląda się ciekawiej. Mają też one dobroczynny wpływ na nastrój. Kiedy na zewnątrz jest smutno, szaro i deszczowo, kolorowe buty damskie na jesień to doskonały wybór. Poprawią humor i dodadzą sporej dawki energii. Przy tym, jeśli wybierze się barwę wyrazistą i ciemną, wcale nie trzeba rezygnować z eleganckiego wizerunku. Bordo, ciemny fiolet czy granat to eleganckie barwy. Jeśli coś może zniechęcić do takiego zakupu, to z reguły jest to kwestia uzyskania spójności całego wizerunku. Łatwiej dobrać dodatki do neutralnej kolorystyki obuwia. Z bardziej atrakcyjnymi modelami też jednak nie jest trudno dobrze zestawić strój. Można je zestawiać z dowolnymi ładnymi torebkami w neutralnym kolorze. Mogą być one atrakcyjne poprzez swój fason albo elementy zdobnicze. Warto otaczać się ładnymi rzeczami, czy to chodzi o dodatki do kobiecego stroju, czy o różne inne drobiazgi. By mieć coś pasującego kolorystycznie do butów, można dokupić podobny szalik albo rękawiczki.

Całość będzie spójna stylistycznie, także jak coś z ubrania będzie w takim samym kolorze. Nie zawsze jednak ma się ochotę na włożenie np. bordowej spódnicy, więc przydadzą się dopasowane kolorystycznie dodatki. Jakiś element dekoracyjny na torebce też może nawiązywać do barwy obuwia. Miodowe buty i taka torebka albo bordowe botki i taki szal, mając takie piękne rzeczy z dużą przyjemnością powita się jesień.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *