Jak chronić się przed promieniowaniem?

Dwudziesty pierwszy wiek to wiek nowych technologii, techniki rozwijającej się z prędkością światła. Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych, coraz większych udogodnień dla konsumentów. W świecie, w którym więcej czasu spędzamy przed komputerem, ekranem smarfonów i tabletów niż na świeżym powietrzu, a otaczające nas środowisko pełne jest różnego rodzaju sprzętów elektronicznych, promieniowanie staje się realnym problemem i potencjalnym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Powstaje tutaj bardzo ważne pytanie jak chronić się przed promieniowaniem?

Rodzaje promieniowania i jak sobie z nim radzić

W naszych gospodarstwach domowych istnieją dwa główne źródła promieniowania: geopatyczne żył wodnych, które wynika z zakłócenia pola elektromagnetycznego ziemi przez podziemne cieki, kanały ściekowe, przewody wodociągowe, linie energetyczne, uskoki tektoniczne i złoża mineralne oraz promieniowanie elektromagnetyczne generowane przez większość urządzeń elektrycznych w naszych domach.

Bardzo dobrym rozwiązaniem w walce z tym problemem jest odpromiennik szkodliwego promieniowania. Jest to niewielkie urządzenie neutralizujące, które pozwala na odzyskanie równowagi organizmu. Pozwala na pozbycie się uciążliwych bólów głowy, bezsenności, stresu, stanów depresyjnych, które często są wynikiem ekspozycji na promieniowanie.

Oprócz wymienionych dolegliwości promieniowanie ma również potwierdzone działanie rakotwórcze. Odpromiennik domowy chroni rodzinę przed jego skutkami, jest więc coraz częstszym wyborem wielu rodzin. Daje on bezpieczeństwo stosowania ówczesnych zdobyczy techniki bez strachu o zdrowie własne i najbliższych.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − dziesięć =