Jak dodatki potrafią odnowić wnętrze?

Wbrew pozorom wcale nie musimy decydować się na gruntowny remont, gdy najdzie nas ochota na odświeżenie wnętrza. Czasem wystarczy zmienić nieco aranżację, dodać kilka gustownych dekoracji i wybrać nową kolorystykę, by zyskać zupełnie odmienione pomieszczenie niewielkim kosztem i niewielkim nakładem pracy. Od czego więc zacząć i na co zwracać szczególną uwagę?

Jak dobierać dodatki do wnętrza, by zyskać nowy efekt?

Wnętrze, które nam się znudziło, możemy łatwo odmienić za pomocą dodatków. Starej i nieciekawej kanapie czy sofie możemy zafundować nowy pokrowiec w energetycznym kolorze, a niewielkie pomieszczenie optycznie powiększymy, wpuszczając do niego więcej światła poprzez zlikwidowanie firanek i ciężkich zasłon. W zamian możemy powiesić delikatne zasłony w podłużne pasy, które stworzą wizualny efekt wyższego sufitu, albo zdecydować się na kolor pasujący do reszty dodatków. Nawet nowe obrazy na ścianie potrafią dodać charakteru – wystarczy dobrać je w stylu, który chcemy osiągnąć. Do nowoczesnych wnętrz pasują czarno-białe plakaty, z kolei w stylu boho świetnie sprawdzą się obrazy przedstawiające naturę, dzikie zwierzęta i krajobrazy z odległych krajów. Zarówno sofę, jak i fotele warto też przyozdobić poduszkami, które dodają przytulności i tworzą przyjemny klimat. Duży wybór dekoracyjnych poduszek w różnych wzorach i kolorach znajdziemy tu: https://rebecadelana.pl/kategoria-produktu/rekodzielo/do-domu/poduszki/. Na koniec wystarczy usunąć z pola widzenia niemodne bibeloty i nadmiar przedmiotów, by cieszyć się efektem odmienionego wnętrza.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *