Jak należy łączyć wzory i kolory koszul z garniturami?

Odpowiednio dobrana koszula do garnituru stanowi podstawę dobrej stylizacji. Ta część garderoby potrafi podkreślić charakter jej właściciela. Podpowiadamy, jak dobrać koszule do garnituru.

Najważniejszy jest kolor

Najważniejszą zasadą przy dobieraniu koszul jest ich umiejętne dopasowanie do odcienia i wzoru posiadanego garnituru. W przypadku gdy jest to kolor czarny należy postawić na koszule o niebieskiej, różowej lub białej barwie. Można też sobie pozwolić na niezbyt krzykliwy wzór. Szary garnitur z odpowiednio dobraną koszulą męską stanowi ponadczasową uniwersalną stylizację. Trzeba pamiętać żeby odcienie wspomnianych części garderoby za bardzo ze sobą nie kontrastowały. W tym przypadku można zdecydować się na nieco odważniejszy w kratkę lub paski w kolorze czarnym, szarym lub niebieskim. Jeśli chodzi o brązowe garnitury dobrym wyborem będą nowocześniejsze koszule, cechujące się ciekawymi zdobieniami. Ich kolory mogą być nieco żywsze, może to być zielony, pomarańczowy, fioletowy, różowy lub niebieski. Należy pamiętać, że w trakcie formalnych okazji warto postawić na subtelną koszulę męską, w przypadku luźniejszych spotkań towarzyskich można sobie pozwolić na odważniejsze wzory.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *