Jak urządzić pokój dzienny w pomieszczeniu z poddaszem?

Aranżacja i wyposażenie poddaszy to zmora wielu osób urządzających swoje cztery kąty. Jednak zaaranżowanie pomieszczenia o skośnych ścianach wcale nie musi być tak trudne, jak mogłoby się to wydawać. Wystarczy kilka prostych trików, aby pokój dzienny na poddaszu był jednocześnie elegancki, przytulny oraz funkcjonalny. Ale czy sprawdzą się w nim meblościanki?

Meblościanki pod skosami – relikt przeszłości w nowoczesnym wydaniu

Kultowe już dzisiaj meblościanki pojawiły się w połowie ubiegłego wieku. Były marzeniem wielu rodzin, symbolem luksusu i bogactwa, na które nie każdy przecież mógł sobie pozwolić. W ich licznych szufladach i zakamarkach schować można było niemal wszystko. Od ozdobnej zastawy obiadowej po puchowe kołdry na zimę. Z czasem odeszły w zapomnienie i stały się symbolem tego okresu historii, o którym wielu chciałoby zapomnieć. Zaglądając jednak na strony z wyposażeniem wnętrz, takie jak na przykład na witrynie https://danielmeble.pl/kategoria/salon/mebloscianki/ zauważymy, że dzisiaj tego typu zabudowa znów wraca do łask.

Jak się okazuje współczesne meblościanki to nie tylko ogromne meble zajmujące przestrzeń całej ściany. Wśród nich znajdziemy także i te niskie, które doskonale sprawdzą się na poddaszach jako meble pod sprzęt RTV. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, o wielu kształtach, formach i kolorach mogą stanowić doskonałe uzupełnienie dla przytulnego pokoju dziennego. Podobnie, jak ich pierwowzory rodem z PRL-u zapewnią też doskonała przestrzeń do przechowywania niezbędnych w salonie przedmiotów.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *