Jak pozbyć się worków pod oczami?

Wiele kobiet zmaga się z nieestetyczną opuchlizną pod oczami, zwaną potocznie workami, która dodaje lat i sprawia, że twarz wygląda na zmęczoną. W takiej sytuacji kryjący korektor jest jedynie tymczasowym rozwiązaniem.

W celu zminimalizowania lub całkowitego zlikwidowania opuchlizny można stosować domowe sposoby albo poddać się wybranemu zabiegowi medycyny estetycznej, a jeśli wybraliśmy tę drugą opcję, godnym polecenia jest w szczególności ten szczeciński gabinet: http://www.medestetic-clinic.pl/.

Natychmiastowy efekt jest możliwy

Panie walczące z workami pod oczami powinny przede wszystkim zaopatrzyć się w krem lub żel bogaty w witaminę C i K, kofeinę oraz wyciąg ze świetlika, bławatka czy arniki. Taki produkt skutecznie bowiem pobudza krążenie krwi i limfy, co powoduje zmniejszenie opuchlizny. Należy go delikatnie wklepywać opuszkami palców – najlepiej rano i wieczorem. Pozostałe zalecane sposoby domowe to m.in. chłodne kompresy ze schłodzonych plastrów ogórka lub pokruszonego lodu, a także okłady z plastrów surowego ziemniaka. Dobrze jest również zawsze przed snem wypijać szklankę wody, a z samego rana przemywać twarz chłodną wodą. Znacznie szybszą metodą na pozbycie się worków jest jednak udanie się do gabinetu medycyny estetycznej w celu wykonania stosownego zabiegu. Oto najbardziej popularne:

  • wstrzyknięcie pod skórę specjalnego koktajlu pielęgnacyjnego Dark Circle, zawierającego m.in. kwas hialuronowy, witaminę C i heksapeptydy;
  • drenaż limfatyczny, czyli specjalny masaż w znacznym stopniu poprawiający przepływ limfy;
  • przeszczep tkanki tłuszczowej;
  • wstrzyknięcie preparatu Eyebag Solution, który stymuluje lipolizę i wygładza zmarszczki.

Jeśli interesuje nas efektywne usunięcie worków pod oczami w Szczecinie znajdziemy w pełni profesjonalny gabinet, który oferuje powyższe zabiegi w atrakcyjnej cenie.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =