Jak wybrać etui do smartfona?

Zapewne, gdy Aleksander Bell opatentował telefon, nie wiedział, że kilka wieków później stanie się on nieodłącznym elementem naszego życia. Kontakt z bliskimi, dostęp do internetu, sprawdzanie poczty, rozrywka, czy nawigacja – to tylko nieliczne funkcje, które spełnia w dzisiejszych czasach smartfon. Nic więc dziwnego, że coraz większą uwagę przywiązujemy do tego, jak on wygląda. Popularne case, czyli etui na telefon, stanowią świetny sposób na to, aby wyróżnić swój telefon na tle innych. Jakie etui wybrać? Kilka wskazówek przedstawiamy poniżej.

Wyróżnij swój telefon na tle innych

Producenci telefonów najczęściej proponują trzy wersje kolorystyczne danego telefonu, co często nie jest zgodne z naszym gustem. Oprócz wartości estetycznych odpowiednie etui spełnia szereg dodatkowych funkcji:

  • chroni telefon pod wodą (etui wodoszczelne)
  • zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, gdy np. smarfon wyślizgnie nam się z ręki na podłogę,
  • osłania wyświetlacz, (jeżeli wybieramy zamykane) co jest niezwykle ważne w przypadku kobiet, które wrzucają telefon do torebki.

Bez względu na to, jakie urządzenie posiadamy, etui na telefon iPAD 2 3 4, stanowi dodatkową ochronę, która pozwala na pełną swobodę podczas użytkowania. Jest to również świetny pomysł na prezent.

O wiele więcej przykładów etui na smartfony, znajdziemy na tej stronie https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/3928-mate-10-lite, niż w punktach stacjonarnych. Ceny w sklepach internetowych są niższe, co często pozwala kupić dwa produkty w cenie jednego.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 5 =