Jakie łóżko wybrać do sypialni z małym metrażem?

Bardzo wiele osób posiada w swoim mieszkaniu sypialnię  o stosunkowo niewielkim metrażu. Urządzanie takiego wnętrza może przysporzyć sporo problemów, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór właściwego łóżka. Wynika to z faktu, że z jednej strony nie może być ono zbyt duże, z drugiej zaś musi nam gwarantować komfort na wystarczającym poziomie. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są np. łóżka do sypialni na wymiar, zamawiane u stolarza albo w sklepie meblarskim.

Wygoda jest najważniejsza

W małej, a na dodatek niezbyt ustawnej sypialni konieczne jest optymalne wykorzystanie każdego, nawet najmniejszego metra kwadratowego. Jeśli użytkownikiem pomieszczenia jest jedna osoba, to warto tutaj wstawić standardowe łóżko 90×200 cm. Z kolei w przypadku pary doskonale sprawdzi się model o wymiarach nie większych niż 140×200 cm. Taka konstrukcja okaże się dostatecznie wygodna, a jednocześnie nie zabierze wartościowej przestrzeni. Zaleca się w szczególności zakup łóżek tapicerowanych, wyposażonych w niskie wezgłowie, funkcjonalną półeczkę oraz wysuwany pojemnik na pościel.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 3 =