Męski zegarek – niezawodny dodatek do ubioru i to w każdej sytuacji

Kompletując strój zawsze skupiamy się na spodniach, koszuli czy butach, które razem muszą do siebie pasować. Oczywiście te elementy nazywamy bazowymi i można się na nich skupić, gdy chcemy mieć ładne ubranie, dopasowane do okazji. Natomiast, gdy chcemy je stonować albo wręcz dodać mu elegancji, potrzebne nam będą odpowiednie dodatki. Mogą to być choćby pasek, które doda spodniom szyku, jeśli jest skórzany lub sprawi, że strój będzie bardziej codzienny, gdy dodamy model parciany. Jednak jest jeszcze jeden element, który musi pasować do ubrań. Bez wątpienia jest to zegarek. Choćby zegarki Timex mają w ofercie wiele modeli, które można nosić na co dzień do mniej eleganckiego stroju, jak i serie, w których znajdziemy bardzo eleganckie czasomierze pasujące do białej koszuli i marynarki.

Jeden zegarek do wszystkiego?

Tutaj niestety wszystko zależy od tego jaki mamy styl ubioru. Jeżeli cały czas nosimy sportowe i nieformalne ubrania to Casio G-Shock sprawdzi się u nas świetnie, jako uniwersalny dodatek. Natomiast, gdy czasem musimy ubrać się elegancko, ale zwykle wybieramy styl casual, to lepszym wyborem będzie klasyczny zegarek na pasku. Będzie on zdecydowanie lepiej prezentował się na ręce obojętnie od tego czy założymy koszulę, czy luźną koszulkę. Osoby, które bardzo często zmieniają styl ubierania się powinny mieć chociaż dwa modele czasomierzy – sportowy i elegancki. Wtedy w zależności od outfitu dnia mogą dopasować ten, który bardziej pasuje do okazji i nie popełnią przy tym gafy.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 3 =