W jakich sytuacjach żele UV sprawdzą się lepiej niż inne kosmetyki do paznokci?

Istnieje wiele preparatów do pielęgnacji paznokci. Każdy z nich cechuje się odmiennymi właściwościami i zastosowaniem, dzięki czemu można osiągnąć z ich pomocą różne efekty stylizacyjne. Najpopularniejszy wybór dotyczy żeli oraz lakierów hybrydowych, utwardzanych za pomocą lampy UV. Kiedy zdecydować się na tę pierwszą propozycję? Wiele zależy od kondycji płytki paznokcia oraz naszych oczekiwań. 

Słaba płytka

Okazuje się, że żele utwardzane lampą UV doskonale sprawdzają się, jeśli chcemy nadbudować płytkę paznokcia lub przedłużyć ją. W ten sposób osiągniemy efekt zdrowych, mocnych paznokci bez specjalnych zabiegów kosmetycznych. Ponadto przedłużanie żelem gwarantuje twardość i trwałość płytki, ponieważ jego konsystencja jest mniej elastyczna niż hybrydy. Zatem żel wykorzystywany jest głównie w sytuacjach, gdy chcemy nadać paznokciom odpowiedni kształt oraz długość, modelując ich wygląd. Idealne produkty do takich działań znajdzie się m.in. na witrynie https://chiodo.pl/pl/86-zele-uv.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + jeden =