Wyposażenie kancelarii – co warto nabyć

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Antyk synonimem solidności i prestiżu

Na rynku, w wielu obszarach biznesowych aktywności prowadzonych w formie świadczonych usług, zaobserwować można wzrastającą falę konkurencji. Firmy prześcigają się w rywalizacji, nierzadko stosując chwyty poniżej pasa, żeby osiągnąć założone cele i w efekcie przewagę konkurencyjną. Walka prowadzona jest na różnych płaszczyznach – bezpośredniej i pośredniej, którą czasem możemy określić mianem podprogowej. Polega ona na budowaniu/zmianie wizerunku organizacji w sposób nienachalny, stonowany, czyli podprogowy właśnie. Wówczas efekt finalny jest naturalny, silny i trwały.

Niektórym grupom zawodowym, świadczącym profesjonalne i wysoce specjalistyczne usługi, angażowanie się w bezpośrednią walkę z konkurencją po prostu nie przystoi, ponieważ, niezależnie od wyniku takiej potyczki, traci na tym ich renoma, prestiż i marka. Do grupy tej z pewnością można zaliczyć prawników prowadzących, nierzadko pod własnym nazwiskiem, kancelarie adwokackie. Poprzez przemyślane działania w zakresie aranżacji przestrzeni, w jakiej oferują oni swoje usługi, tworzą silną sugestię dla klienta, jawiąc się jako partner solidny, prestiżowy, skuteczny, czyli krótko mówiąc – o pożądanych cechach u prawnika. W drodze do zdobycia klienta jest to już połowa sukcesu. Dlatego też kancelarie nie szczędzą środków na aranżacje wnętrz, tworząc swoiste biura antyczne z wykorzystaniem antyków – mebli, zdobień czy innych dodatków.

Antyki nadają pomieszczeniu specyficznego stylu, a tym samym – pewnego prestiżu oraz klasy. I właśnie o taki odbiór chodzi. Figurki Temidy, antyczne kredensy czy stare zegary – tworzą idealny obraz miejsca, do którego właśnie chcieliśmy trafić ze swoimi problemami/dylematami, licząc na ich skuteczne rozwiązanie. Wrażenie, jakie zwyczajnym pokojom nadają wszystkie stylizowane  biurka antyczne w przestrzeni, z całą pewnością skutecznie przyczyniają się do uzyskania przewagi w podprogowej walce o klienta na rynku – potęgując i utrwalając pozytywny wizerunek kancelarii adwokackiej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie efekty można uzyskać za pomocą obróbki cieplnej metali?
Jakie efekty można uzyskać za pomocą obróbki cieplnej metali?
Różnego rodzaju metale są najczęściej wykorzystywanym materiałem w przemyśle. Zanim jednak zostaną użyte, są odpowiednio przystosowywane w procesie obróbki. Dzięki […]
Męskie suplementy
Męskie suplementy
Wśród szerokiej gamy dostępnych suplementów są także te specjalnie dedykowane dla mężczyzn. Wśród nich znajdziemy zestawy uzupełniające niedobory witamin, utrzymujące […]
Mężczyźni też muszą schludnie wyglądać. Co mają do wyboru?
Mężczyźni też muszą schludnie wyglądać. Co mają do wyboru?
Nawet jeżeli w Twojej pracy nie ma ściśle obowiązującego dress codu i nikt nie zmusza Cię do wkładania muchy na […]