Prezenty na komunię – oryginalne pomysły

Komunia to idealna okazja do tego, by obdarować swoją pociechę, chrześniaka, wnuka, czy też dziecko znajomych. Nie musimy jednak sięgać po oklepany, komunijny standard, czyli zegarki, biżuterię, akcesoria religijne lub rowery. Obecnie bardzo modne są wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne np. laptopy, tablety i smartwatche, ale to raczej droga opcja, która nie zawsze musi podobać się rodzicom. Poza tym warto upamiętnić ten dzień w jakiś nieoczywisty sposób. W sieci znajdziemy wiele pomysłów na takie niebanalne upominki komunijne.

Pamiątkowy gadżet, który zostanie z adresatem prezentu na długo

Prezent komunijny nie musi być nudny. Aby dziecko miało piękną pamiątkę na długie lata, zamówmy album na zdjęcia, który kilkulatek będzie uzupełniał samodzielnie. Doskonałym pomysłem są także kolaże ze zdjęciami i wyśmienite czekoladki belgijskie o nadzwyczajnym kształcie. Fantastycznie egzamin zdadzą także statuetki, ale serce dzieci na pewno podbije wycieczka do wesołego miasteczka, wystrzałowe wakacje lub inna atrakcja, czyli przeżycie zamiast przedmiotu. Oryginalny prezent na komunie na pewno na długo zapadnie w pamięć i będzie czymś, co podkreśli rangę tego ważnego dla katolików wydarzenia. 

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *