Napęd hydrostatyczny w wózkach spalinowych

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wózki wykorzystywane w magazynach i halach produkcyjnych mogą być wyposażone w specjalny rodzaj napędu – hydrostatyczny. Możliwości oferowane przez takie wózki są bardzo szerokie. Sprawne przewożenie ładunku o masie do 3, 5 tony, żywotność, niezawodność  sprawne przemieszczania się – to główne powody dla których są wybierane. 

Seria wózków M300H z napędem hydrostatycznym 

Wózki wyposażone w napęd hydrostatyczny wykorzystywane są przede wszystkim na krótkich odcinkach drogi. Ich operatorzy pokonują niewielkie odległości, w czasie których trzeba zmieniać kierunki oraz manewrować w wąskich alejkach. Obecna w konstrukcji wózka przekładnia hydrostatyczna gwarantuje maksymalnie płynną jazdę oraz precyzję ruchów maszyny. 

Dużą zaletą użytkową jest możliwość zmiany kierunku przemieszczania się niezależnie od rozwiniętej prędkości, bez koniecznego zatrzymywania się. Pomocy jest także system bezpieczeństwa ISD, pozwalający na dostosowanie funkcji wózka do potrzeb i realiów realizowanych akurat zadań. 

Kto korzysta z wózków z napędem hydrostatycznym? 

Po wózki spalinowe z przekładnią hydrostatyczną powinni sięgać przedsiębiorcy poszukujący bezpiecznych i wytrzymałych urządzeń do transportu na krótki dystans. Modele linii H300 znajdziesz pod linkiem: https://omv.com.pl/wozki-spalinowe-z-przekladnia-hydrostatyczna.php. Nadają się do uniwersalnego użytku w transporcie materiałów i produktów o dużej masie oraz nietypowych gabarytach. Szczególnie gdy liczy się precyzyjna praca z różnymi zapasami, warto korzystać z wózków z przekładnią hydrostatyczną. 

Oprócz możliwości zakupu znajdziesz również oferty wynajmu wózków. Jest to rozwiązanie wybierane przez mniejszych przedsiębiorców, dla których zakup własnego wózka byłby nieopłacalną inwestycją. Możesz wypożyczyć wózek dopasowany do zadań, które zamierzasz lub planujesz wykonać – na przykład na czas rozładunku dostawy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co zabrać ze sobą w plecaku na daleką podróż?
Co zabrać ze sobą w plecaku na daleką podróż?
Pakując się na wczasy all inclusive, najczęściej bierzemy kilka strojów, które codziennie będziemy zmieniać. Ale już zbierając się w dalszą […]
Dlaczego warto zainwestować w wkopywany basen?
Dlaczego warto zainwestować w wkopywany basen?
Zakopany basen jest doskonałą cechą każdego podwórka. Długotrwały i łatwy w utrzymaniu, zapewnia miejsce dla całej rodziny, aby cieszyć się. […]
Trendy w jesiennej modzie
Trendy w jesiennej modzie
Nadeszła jesień, a wraz z nią pora, kiedy cienkie T-shirty trzeba zastąpić cieplejszymi ubraniami. W witrynach sklepów już od pewnego […]