Napęd hydrostatyczny w wózkach spalinowych

Wózki wykorzystywane w magazynach i halach produkcyjnych mogą być wyposażone w specjalny rodzaj napędu – hydrostatyczny. Możliwości oferowane przez takie wózki są bardzo szerokie. Sprawne przewożenie ładunku o masie do 3, 5 tony, żywotność, niezawodność  sprawne przemieszczania się – to główne powody dla których są wybierane. 

Seria wózków M300H z napędem hydrostatycznym 

Wózki wyposażone w napęd hydrostatyczny wykorzystywane są przede wszystkim na krótkich odcinkach drogi. Ich operatorzy pokonują niewielkie odległości, w czasie których trzeba zmieniać kierunki oraz manewrować w wąskich alejkach. Obecna w konstrukcji wózka przekładnia hydrostatyczna gwarantuje maksymalnie płynną jazdę oraz precyzję ruchów maszyny. 

Dużą zaletą użytkową jest możliwość zmiany kierunku przemieszczania się niezależnie od rozwiniętej prędkości, bez koniecznego zatrzymywania się. Pomocy jest także system bezpieczeństwa ISD, pozwalający na dostosowanie funkcji wózka do potrzeb i realiów realizowanych akurat zadań. 

Kto korzysta z wózków z napędem hydrostatycznym? 

Po wózki spalinowe z przekładnią hydrostatyczną powinni sięgać przedsiębiorcy poszukujący bezpiecznych i wytrzymałych urządzeń do transportu na krótki dystans. Modele linii H300 znajdziesz pod linkiem: https://omv.com.pl/wozki-spalinowe-z-przekladnia-hydrostatyczna.php. Nadają się do uniwersalnego użytku w transporcie materiałów i produktów o dużej masie oraz nietypowych gabarytach. Szczególnie gdy liczy się precyzyjna praca z różnymi zapasami, warto korzystać z wózków z przekładnią hydrostatyczną. 

Oprócz możliwości zakupu znajdziesz również oferty wynajmu wózków. Jest to rozwiązanie wybierane przez mniejszych przedsiębiorców, dla których zakup własnego wózka byłby nieopłacalną inwestycją. Możesz wypożyczyć wózek dopasowany do zadań, które zamierzasz lub planujesz wykonać – na przykład na czas rozładunku dostawy.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *