Napęd hydrostatyczny w wózkach spalinowych

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wózki wykorzystywane w magazynach i halach produkcyjnych mogą być wyposażone w specjalny rodzaj napędu – hydrostatyczny. Możliwości oferowane przez takie wózki są bardzo szerokie. Sprawne przewożenie ładunku o masie do 3, 5 tony, żywotność, niezawodność  sprawne przemieszczania się – to główne powody dla których są wybierane. 

Seria wózków M300H z napędem hydrostatycznym 

Wózki wyposażone w napęd hydrostatyczny wykorzystywane są przede wszystkim na krótkich odcinkach drogi. Ich operatorzy pokonują niewielkie odległości, w czasie których trzeba zmieniać kierunki oraz manewrować w wąskich alejkach. Obecna w konstrukcji wózka przekładnia hydrostatyczna gwarantuje maksymalnie płynną jazdę oraz precyzję ruchów maszyny. 

Dużą zaletą użytkową jest możliwość zmiany kierunku przemieszczania się niezależnie od rozwiniętej prędkości, bez koniecznego zatrzymywania się. Pomocy jest także system bezpieczeństwa ISD, pozwalający na dostosowanie funkcji wózka do potrzeb i realiów realizowanych akurat zadań. 

Kto korzysta z wózków z napędem hydrostatycznym? 

Po wózki spalinowe z przekładnią hydrostatyczną powinni sięgać przedsiębiorcy poszukujący bezpiecznych i wytrzymałych urządzeń do transportu na krótki dystans. Modele linii H300 znajdziesz pod linkiem: https://omv.com.pl/wozki-spalinowe-z-przekladnia-hydrostatyczna.php. Nadają się do uniwersalnego użytku w transporcie materiałów i produktów o dużej masie oraz nietypowych gabarytach. Szczególnie gdy liczy się precyzyjna praca z różnymi zapasami, warto korzystać z wózków z przekładnią hydrostatyczną. 

Oprócz możliwości zakupu znajdziesz również oferty wynajmu wózków. Jest to rozwiązanie wybierane przez mniejszych przedsiębiorców, dla których zakup własnego wózka byłby nieopłacalną inwestycją. Możesz wypożyczyć wózek dopasowany do zadań, które zamierzasz lub planujesz wykonać – na przykład na czas rozładunku dostawy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak ubierać się do pracy w biurze?
Jak ubierać się do pracy w biurze?
Strój do pracy powinien być dosyć skromny i nieprzesadzony. Dobrze, by podkreślał on naszą klasę oraz profesjonalizm. Niektórzy mogą się […]
Witamina D3 – skąd się bierze i do czego jest potrzebna?
Witamina D3 – skąd się bierze i do czego jest potrzebna?
Witamina D3 to rozpuszczalna w tłuszczach witamina, którą nasz organizm wytwarza dzięki ekspozycji na słońce. Znajduje się również w niektórych […]
Na co zwrócić uwagę wybierając produkty CBD?
Na co zwrócić uwagę wybierając produkty CBD?
Od kilku lat sporą popularnością w Polsce cieszą się rozmaite wyroby bogate w CBD, czyli kannabidiol. Jest to organiczny, w […]