W jakich miejscach warto umieścić telebimy ledowe?

Telebimy ledowe to bardzo praktyczny wynalazek. Tworzą je diody, które zdolne są do emitowania niezwykle mocnego i intensywnego światła. Dzięki temu obraz wyświetlany na telebimach jest dobrze widoczny nawet w przypadku słonecznego dnia. Ich wyjątkowe właściwości sprawiają, że są one wykorzystywane najczęściej w dwóch podstawowych celach.

Wśród ruchliwych skrzyżowań i w gablotach sklepów

Telebimy pełnią rolę ruchomego billboardu wyświetlającego reklamy, czasem też ważne komunikaty. Obecnie rzadko spotyka się je na ulicy. Według przewidywań specjalistów marketingu już za kilkanaście lat widok ten będzie tak powszechny, jak dziś powszechne są papierowe plakaty. Są więc przyszłością, jeśli chodzi o nośniki reklam w miejscach publicznych. 

Na koncertach i eventach branżowych

Po ekrany diodowe, jak brzmi ich alternatywna nazwa, sięga się za to o wiele chętniej na wydarzeniach zbiorowych. Za ich sprawą wyświetlać można wykonawcę, którego w trakcie koncertu nie da się dostrzec z odległych rzędów. Większość telebimów jest mobilna. Da się je po prostu złożyć, by w transporcie nie zajmowały zbyt wiele miejsca. Składają się bowiem z modułów, które, choć są samodzielne, wyświetlają później wspólnie jednolity obraz. Organizatorzy wydarzeń, takich jak odbywające się w salach konferencyjnych i bankietowych seminaria, spotkania i imprezy równie często korzystają z dobrodziejstw telebimów. Stosuje się w tym przypadku najczęściej mniejsze urządzenia, które dostosowane są do pracy tylko w warunkach wewnętrznych.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *