Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – jakie ma plusy?

Co to jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie. Pomaga on utrzymać wilgoć w skórze, a także znajduje się w niektórych naszych stawach. Z wiekiem produkujemy mniej kwasu hialuronowego. Może to prowadzić do powstawania zmarszczek i innych oznak starzenia się.

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest stosowany jako wypełniacz, ponieważ może pomóc w wypełnieniu zmarszczek na twarzy, rękach i szyi (zwanych zmarszczkami „dynamicznymi”). Materiał ten działa poprzez wspomaganie produkcji kolagenu wokół leczonego obszaru, co pomaga spulchnić skórę. Efekt utrzymuje się do 18 miesięcy po zabiegu.

Zapewnia natychmiastowe rezultaty

Główną zaletą stosowania kwasu hialuronowego do wypełniania zmarszczek jest to, że zapewnia on natychmiastowe rezultaty, bez żadnego czasu oczekiwania i bólu związanego z zabiegiem. Wstrzyknięty żel kwasu hialuronowego szybko wchłania się w skórę, gdzie natychmiast zaczyna wypełniać drobne linie i zmarszczki. Zabieg ten można również stosować na większych obszarach, takich jak usta lub policzki, aby uzyskać natychmiastowy wzrost objętości bez większego wysiłku z Twojej strony.

Utrzymuje długi efekt

Kolejną zaletą stosowania kwasu hialuronowego do tego typu zabiegów jest to, że utrzymuje się on dłużej niż inne wypełniacze, takie jak kolagen czy Restylane, które zazwyczaj wymagają zabiegów podtrzymujących co kilka miesięcy po pierwszych zastrzykach.

Jeśli skorzystać z tego typu usług, to wypełniacze kwas hialuronowy Kraków, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *