Jak przebiega proces tworzenia peruki na wymiar?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zakup peruki na wymiar to rozwiązanie, które pozwala na stuprocentowe dopasowanie jej do potrzeb klienta. W przeciwieństwie do tych uniwersalnych, stworzonych w oparciu o ogólne wytyczne, peruki na wymiar dają klientowi możliwość zdecydowania o nawet najdrobniejszym szczególe jeśli chodzi o ich wygląd. Dzięki temu ma on możliwość noszenia dokładnie takiej fryzury, o jakiej marzył. W niniejszym artykule omówimy proces ich powstawania. 

Po pierwsze – konsultacja 

Zanim dana firma rozpocznie realizację peruki na zamówienie, w pierwszej kolejności odbywa się konsultacja z klientem. W jej trakcie są omawiane potrzeby oraz wymagania kupującego. Podczas takiej rozmowy klient wybiera kolor włosów, rodzaj oraz długość. Dysponując takimi informacjami można przejść do dalszego etapu jakim jest dokonanie odpowiednich pomiarów.

Po drugie – dokonanie pomiarów 

Kolejnym krokiem w kierunku posiadania peruki na wymiar jest zdjęcie odpowiednich pomiarów z głowy. Bowiem to od doboru wielkości czepka i rozmiaru peruki będzie uzależniony komfort jej użytkowania. Peruka wykonywana przez profesjonalną firmę jak np. tą dostępną pod adresem https://hairmajestystudio.pl/pl_PL/peruki-na-wymiar/, pozwoli klientowi na podejmowanie rozmaitych aktywności łącznie z uprawianiem sportu. 

Po trzecie – wykonanie 

Po dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności przychodzi czas na wykonanie peruki. Z reguły proces ten trwa kilka miesięcy, jednak w wielu przypadkach można go skrócić. Wszystko oczywiście jest uzależnione od indywidualnych ustaleń oraz zapisów umowy. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Vanlife w Polsce – czy to możliwe?
Vanlife w Polsce – czy to możliwe?
--
Mezoterapia – czym jest i w jakim celu się ją wykonuje?
Mezoterapia – czym jest i w jakim celu się ją wykonuje?
Mezoterapia igłowa to zabieg kosmetologiczny, który polega na kontrolowanym nakłuwaniu skóry i wprowadzaniu w tych miejscach odpowiednich preparatów leczniczych, w […]
Dlaczego warto zainwestować w lokalizator gps?
Dlaczego warto zainwestować w lokalizator gps?
Lokalizator GPS to doskonałe urządzenie do śledzenia cennych przedmiotów, zwierząt domowych lub dzieci. Podróżujesz z rodziną, przyjaciółmi lub pilnujesz swojego […]