Na czym polega trening z elektrostymulacją mięśni i jakie efekty może przynieść?

Szukasz sposobu na powrót do formy po dłuższej przerwie? A może dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną? Niezależnie do której grupy należysz, idealnym rozwiązaniem może być trening z elektrostymulacją mięśni. Na czym tak właściwie polega ta forma ćwiczeń? Jakie efekty może przynieść? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym dzisiejszym artykule!

Co warto wiedzieć na temat treningu EMS?

Trening EMS odbywa się pod okiem profesjonalnego trenera personalnego. W swojej ofercie posiada go wiele siłowni oraz klubów sportowych, jak m.in. https://impulsetraining.pl/studio/koszalin/. Trening trwa ok. 30 minut, w trakcie których aktywowanych jest 10 głównych partii mięśniowych. Podczas wykonywania ćwiczeń mięśnie poddawane są dodatkowej elektrostymulacji, dzięki czemu ciało poddawane jest 150 razy większej ilości napięciom, niż podczas tradycyjnej aktywności fizycznej. To sprawia, że na efekty swojej pracy nie musisz długo czekać!

Trening EMS umożliwia znaczną redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także jest pomocny w modelowaniu sylwetki. Poprawia wydolność całego organizmu oraz przyczynia się do budowania masy mięśniowej. Może mieć zbawienny wpływ na dolegliwości bólowe, szczególnie te zlokalizowane w okolicy pleców.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *