Jak w prosty sposób ożywić wygląd swojej kuchni?

Kuchnia to pomieszczenie, w którym przebywamy bardzo często, dlatego po pewnym czasie jej wygląd może nam się znudzić. Szukamy wówczas pomysłu na odmianę wnętrza. Nie chodzi jednak o generalny remont, a jedynie szybkie, proste i niedrogie rozwiązanie, które wprowadzi do kuchni powiew świeżości. Ciekawym i niebanalnym pomysłem na ożywienie wyglądu tego wnętrza są naklejki. Przedstawiamy dwa sposoby na ich użycie, które sprawią, że kuchnia na nowo oczaruje domowników swoim urokiem.

Etykiety na butelki

Choć wydają się niepozorne, potrafią stworzyć unikalny klimat. Różnorodna estetyka naklejek pozwala wybrać takie, które będą pasowały do wystroju kuchni. Może być to styl retro, kojarzący się z wiejskimi przetworami, albo gustowna elegancja znana z drogich restauracji. Szeroki wybór naklejek na wino i nalewki można znaleźć w sklepie internetowym na  https://akatja.pl/102-wino-nalewki. Jeśli butelki w Twojej kuchni stoją ukryte w szafkach, niezbędne będą zmiany w aranżacji. Ustaw te ozdobione etykietami w rzędzie, na przykład na szczycie regału lub na parapecie. Efekt gwarantowany.

Naklejki na ścianę

Twoja kuchnia potrzebuje dużego dekoracyjnego akcentu? Jeśli masz jednocześnie pusty kawałek ściany, zainteresuj się ofertą naklejek ściennych, dostępnych na przykład na https://akatja.pl/140-kuchenne. Mają kształty kojarzone z gotowaniem i jedzeniem, wykonane są starannie, z dbałością o szczegóły. Będą niezwykłą ozdobą, ale pomogą też ukazać twój charakter i zainteresowania. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na tak dużą ingerencję w przestrzeń, postaw na naklejki przy włącznikach światła, albo kontaktach elektrycznych. Są niewielkie, ale pełne wdzięku i sprawią, że kuchnia nabierze całkiem nowego charakteru.

Autor postu: Multi Wiedza

Multi-Wiedza to portal, który skupia w jednym miejscu najciekawsze i najważniejsze dla Ciebie informacje związane z życiem i codziennymi sprawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *